چاپ عکس

چاپ عکس
 چاپ عکس

 

از مزایای چاپ عکس:

1.      با چاپ عکس شما میتوانید به بسیاری از ایرادات و جزئیات پی ببرید. به این ترتیب شما میتوانید به یک ادیتور بهتری در مورد عکس ها تبدیل شوید. همچنین اگر در نمایشگر گوشی و یا دوربینتان مشکلی وجود داشته باشد و شما رنگ درست عکس ها را نبینید و چاپ عکس سبب می شود تا شما به این مشکل پی برده و نسبت به کالیبره کرده آن اقدام کنید.

2.      شما چقدر عکس های قدیمی خود را که در گوشی، لپ تاپ و هارد خود دارید را تماشا می کنید؟ چاپ این عکس ها به شما این امکان را می دهد تا بیشتر عکس های قدیمی خود را ببینید و به تجدید خاطره بپردازید و از یادید.آوری خاطرات خود لذت ببرید.

3.      پرینتر سلفی کانن تمام این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد تا برای شما خاطرات لذت را ثبت کند. خاطراتی که تا سال ها برای شما ماندگار است. به‌خصوص این‌که عکس‌های چاپ‌شده توسط پرینترهای SELPHY دارای پوششی مقاوم و ضدآب هستند و می‌توانند ۱۰۰ سال عمر می‌کنند.

پرینت بدون استفاده از کامپیوتر

همان‌طور که گفته شد این پرینترها قابلیت اتصال به گوشی و تبلت را دارند و می‌توان کارت حافظه را به‌صورت مستقیم نیز به آن‌ها متصل کرد. به لطف وجود نمایشگر ۲٫۷ اینچی می‌توانید بدون نیاز به کامپیوتر عکس‌هایتان را مشاهده کنید، برش بزنید و حتی ادیت‌هایی مانند اصلاح خطای قرمزی چشم را نیز انجام دهید. نکته بسیار جالبی که در مورد پرینترهای سلفی کانن و کارتریج ها آن وجود دارد این است که با روش Dye-sublimation چاپ آن خیلی دقیق است و به تعدادی که بر روی پکیج کارتریج درج شده چاپ انجام میدهد.

پرینترهای سلفی کانن به منظور استفاده ساده برای چاپ عکس در هر مکانی تولید و وارد بازار شد. سلفی های کانن برای همه آنها که عاشق چاپ عکس های خود هستند بسیار کاربردی و جذاب هست. همین نکته دلیلی پرفروشی پرینترهای حرارتی یا همان پرینترهای سلفی کانن شده است. نمایندگی کانن فروش انواع پرینترهای سلفی کانن را انجام میدهد. مرکز خدمات و پشتیبانی کانن علاوه بر فروش سلفی کانن، کلیه مشتقات سلفی کانن اعم از کاست، کاغذهای استاندارد برای سلفی کانن را نیز به فروش میرساند. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با نمایندگی کانن تماس بگیرید. بیشترین فعالیت در نمایندگی کانن  مربوط به پرینترهای کانن می شود. در نمایندگی کانن تعمیر پرینتر کانن و پرینتر سلفی کانن انجام میشود زیرا تعمیر این نوع از پرینرهای کانن نیاز به تخصص و مهارت در تعمیردارند و انجام آن توسط مراکز غیر مجاز ممکن است صدمات جدی را به دستگاه شما بزند. نمایندگی کانن علاوه بر فروش سلفی کانن خدمات تعمیر سلفی های کانن را نیز به صورت تخصصی انجام میدهد.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی کانن می باشد